Sportwear.cz
Značkové boty, sportovní oblečení, outdoorové oděvy a mnoho módních doplňků a značkových věcí

Podmínky doručení Slovensko

Dodací podmínky pro Slovensko

Balíky na Slovensko jsou odesílány 1x-2x do týdne. O datu odeslání je kupující informován. Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty nebo Slovenské pošty, dodání zajišťuje vždy Slovenská pošta. Dodací doba běžného balíku je 4-7 pracovních dnů od podání naší firmou na poštu.

Na výběr je zaslání 1. na dobírku, kdy kupující zaplatí balík při převzetí nebo 2. platbou předem na Slovenský účet.

!! Na dobírku: Pro horší zkušenost a problémy s vrácenými nepřijatými balíky (velké výdaje za vrácený balík a nevrácené výdaje na poštovné) Vás budeme kontaktovat před odesláním balíku e-mailem případně telefonicky pro potvrzení, že Váš zájem o zboží je opravdu vážný. Dříve byla účtována záloha na poštovné, ale chceme vyjít vstříc slovenským zákazníkům a tuto zálohu již nevyžadujeme. . Výše poštovného je uvedeno níže.

Druhou možností mimo dobírky je zaslání částky předem na slovenský účet. Zboží je pak odesláno po obdržení částky. Číslo účtu a údaje pro platbu bude zaslána kupujícímu po zpracování objednávky. -Doručování balíků probíhá ve všední dny přibližně v časech 7:00-16:00. Tento čas se liší v jednotlivých lokalitách. Toto doručování většinou neprovádí běžný poštovní doručovatel, ale rozváží je speciální rozvoz Slovenské pošty. Bohužel nelze zařídit, aby se k Vám rozvoz dostal v určený čas. Není tedy možno si čas stanovit. Stejně tak telefonický kontakt od zaměstnanců Slovenskéké pošty není obvyklý. Proto je třeba vyčkat rozvozu na uvedené dodací adrese. Bližší informace můžete zjistit telefonicky na Vaší poště. -V případě, že nebudete na místě zastižen(a), bude Vám zanechán lístek-oznámení o uložení zásilky na Vaší poště, kde je posléze nutno si zásilku vyzvednout (dle pracovní doby pošty v místě určení). -Občas se bohužel stane, že oznámení není z nějakého důvodu zanecháno (omylem je lístek vhozen do jiné schránky, nebo pošťák jednoduše opomene oznámení vyoplnit). V takovém případě je zásilka taktéž uložena na poště. Pokud jste tedy ani 10. pracovní den po našem upozornění o odeslání zboží neobdrželi zásilku a ani nenajdete oznámení o uložení, je zásilka s velkou pravděpodobností uložena na Vaší poště. V takovém případě se prosím na poštu bez odkládání obraťte, protože pokud si zásilku na poště nevyzvednete včas, bude zásilka označena jako nevyzvednutá a vrácena zpět na naši adresu.

Osobní odběr: Jako internetová prodejna nemáme kamennou provozovnu, přesto je možné osobní vyzvednutí zboží. Osobní odběr je možný po telefonickém/e-mailovém potvrzení, že zboží je pro vás připraveno. V takovém případě probíhá platba v hotovosti, pokud již nebyla částka uhrazena platbou na účet.

Cena dodání na Slovensko: Na dobírku: Balík - 171 Sk včetně DPH ! Před odesláním balíku budete kontaktován pro potvrzení Vaší objednávky!

Platba předem na účet: Poštovné 118 Sk včetně DPH, resp. 204 Sk včetně DPH (Expres zaslání). Platbu předem provedete na účet na Slovensku, tedy žádné převody do ČR a poplatky navíc. Platíte jen to co je dáno v objednávce. Číslo slovenského účtu je kupujícímu zasláno v emailu po přijetí objednávky. Zaplatit můžete převodem, vkladem nebo poukázkou. Při platbě poukázkou upozorňujenme, že načtení peněz na účet může trvat několik dnů, proto je lepší použít platbu převodem z účtu, nebo přímy vklad v bance. Pokud nakupujete zboží jako firma, upozorněte na to předem v objednávce nebo v e-mailu. Děkujeme.


Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie..   Další informace